Üretim

Baskı Öncesi

Konu müşterilerimizin hayal ettiği baskıyı ambalajın üzerinde görmek olduğunda, yılların deneyimine sahip olan grafik departmanımız SESA’nın yaratıcı güç kaynağıdır. Hatasız üretim yapma süreçlerimiz daha tasarım aşamasında başlar.

Ekstrüzyon

Bu alandaki derin uzmanlığımız her bir müşterimizin gereksinimlerine ayrı ayrı odaklanmamızı, mali avantajlar sağlamamızı ve en önemlisi de doğa dostu çözümler sunabilmemizi sağlar.

Baskı (Rotogravür)

Pazarın en tanınan ve yaygın üretim yapan markalarına en canlı renkleri basabileceğimiz baskı tekniğiyle 9 renge kadar hizmet sunuyoruz. İsteğe bağlı olarak kısmi lak uygulama seçeneği de hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

Baskı (Flekso)

Küçükten büyüğe tüm hacimlerde uygulanabilen kaliteli baskı tekniğinde 10 renge kadar baskı yapılabiliyoruz.

Laminasyon

Basit solventsiz işlemlerin yanı sıra pastörizasyona ve sterilizasyona dirençli 4 katlı yapılar oluşturmamızı sağlayan prosestir. Kağıt katmanı da kullanmamız mümkündür.

Kürlenme

Lamine ürünlerin 2-7 gün dinlendirilmeleri gerekir.

Kalite Kontrol

Müşterilerimizin talep ettikleri özelliklerin tamı tamına gerçekleştirilmesini garantilemek için tüm ürünlerimiz, üretimin her aşamasında sık sık ve titizlikle kalite kontrolden geçer.

Dilme

Üretimin son aşaması ruloların uygun genişliğe getirildikleri dilme işlemidir.

Torba Yapımı

Farklı tipte torbalar üretebiliyoruz. Farklı kapama kilitlerine sahip dik duran torbalar, “kutu torba” da denilen altları düz torbalar, alttan katlamalı quadro torbalar ve yan körüklü torbalar örnek olarak gösterilebilir.

Nakliye

Müşterimizin talebine göre tartılan ve paketlenen ürünleri en güvenli şekilde naklediyoruz.

Sesa Ambalaj A.Ş. esnek ambalaj ve bariyer filmler konusunda uzmanlaşmış ekibiyle, toplam kalite felsefesinden ödün vermeden %100 Müşteri Memnuniyeti hedefleriyle çalışan iş ortağınızdır.

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi Gazi Bulvarı No: 150 Kemalpaşa / İzmir
+90 (232) 877 1061 - 62